Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

FIZIA

 21 sierpień 2013r.

Cześć! Mam na imię Fizia. Muszę powiedzieć, że to imię bardzo do mnie pasuje. Każdego dnia brykam ile sił w łapkach, bawiąc się z moim rodzeństwem. Kiedy już mi się znudzi gramolę się na kolana temu dużemu na dwóch nogach – bardzo lubię się do niego przytulać. Nie ma nic przyjemniejszego niż uczucie, kiedy drapie mnie pod bródką.
A! Jeszcze bardzo ważna rzecz: już prawie potrafię załatwiać się do toalety dla dużych! Bo przecież do kuwety to pikuś.

No, to co, zaadoptujesz mnie?

01 wrzesień 2013r.

Fizia zamieszkała w swoim domu.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

02 wrzesień 2013r.

„Panna Kika (bo tak ja teraz nazywamy) została wyjęta spod fotela i nieco na siłę okazałam jej swoje przyjazne zamiary. Dała się głaskać i po chwili nawet wtulała się już we mnie, uznałam, że mogę ją w takim razie zapoznać z kuwetą, drapakiem, co mi się udało, ale po tym młoda dama udała się pod kominek i już mowy o wyciąganiu nie było. Wyszliśmy więc z domu na spacer, żeby dać jej spokój i szansę zwiedzania w samotności, a psiaki wydelegowaliśmy do innej części domu. Żadne dowody nie wskazywały na to, że się ruszyła ze swojej kryjówki.
Wykręciłam więc się jak wąż i udało mi się ją pod tym kominkiem pogłaskać, a nieco później przyłapałam ją na jedzeniu chrupek, które jej wysypałam. Po niewielkim przekonywaniu, wyszła do mnie i jak prawdziwy poważny kot zaczęła zwiedzać swój nowy teren.
Później włączył się mąż i wkupił się w jej łaski zabawą, po czym chodziła mu przy nodze jak pies.
Zjadła sporą porcję jedzenia i potowarzyszyła nam wieczorem na fotelach.
Zabraliśmy ją ze sobą do naszej sypialni na noc, ponieważ trochę nawoływała no i do 3-ej spała jak kamień, a następnie były jej w głowie tylko zabawy – biegała po nas i poddrapywałą kopyta.
Nad ranem słyszałam kopanie w kuwecie i znalazłam tam kupkę, więc wszystko gra na tym froncie. Obecnie ukrywa się i przesypia godziny zarwane w nocy na imprezowaniu.”