26 wrzesień 2013r.
FRANIA I GENIO
Te 7 tygodniowe kotki mieszkały z mamą w Tulcach. Byli bezdomni, ale mama bardzo o maluszki dbała i kochała. Niestety, mamę maluszków przejechał samochód i zostały same, głodne i zziębnięte. W tej chwili są już w Poznaniu, nakarmione i otulone w kocyk, śpią i śnią o domku, najlepiej wspólnym.
12 listopad 2013r.
Frania pojechała do swojego domku.
WIEŚCI Z NOWEGO DOMU
20 grudzień 2013r.
Frania już od ponad miesiąca mieszka w swoim domku. Koteczka jedynie przez pierwszy tydzień była trochę nieufna i mocno przestraszyła swoich opiekunów kiedy jednego dnia nie mogli jej znaleźć, bo schowała się w taki kącik, o ktorego istanieniu nie mieli pojęcia.
Teraz maluch jest absolutnym miziakiem z miziakowa. Przywiązała się do swoich opiekunów i w domu podąża za nimi krok w krok, agdy słyszy dzwonek czy domofon, biegnie pod drzwi i czeka, zeby przywitać ich kiedy wracają do domu.