Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

JAGODKA

19 kwiecień 2013r.

Kicia trafiła do nas 17 kwietnia. Pani zgłaszająca kicie znalazła ją 13 kwietnia leżącą przy drodze. Zabrała do weterynarza w swojej miejscowości, zrobiono kici zdjęcie, okazało się, że miednica pęknięta, kot jest po niedawnym wypadku(musiał się wydarzyć tego samego dnia). Kotka dostała antybiotyki, kroplówkę i została wydana tej Pani pod opiekę. Niestety do 17go kwietnia kotka NIC nie zjadła, dlatego Pani zdecydowała się prosić o pomoc u nas.
Trafiła do zaprzyjaźnionego gabinetu wet, w którym podjętą walkę o kicię bo cytując Panią weterynarz, była „porcelanowa”.
Na szczęście wszystko poszło w dobrym kierunku, kicia już pałaszuje aż jej się uszy trzęsą, wyniki badania krwi wyszły kiepsko, ale nie wiemy czy nie zostały zafałszowane przez Ketonal, który podawała jej wcześniej opiekunka. Powtórzymy badania za jakiś czas.
Jagódka jest młodziutka, około roczna, przez najbliższy czas czekają rekonwalescencja, kicia jest obolała, nie chodzi, pełza. Złamanie powinno się jednak zrosnąć, do tej pory kicia będzie przebywała w klatce wystawowej, gdyż musi mieć ograniczony ruch.

28 maj 2013r.

Jagódka znalazła już domek.