Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

KIKI

23 wrzesień 2013r.

Kiki to mały pudelek. Sunia waży około 5kg, ma około 4-5 lat. Kiki jest przyjaźnie nastawiona do innych psów, jest nauczona czystości, przebywania w domu, jeżdżenia samochodem. To mądry i przyjazny piesek. Kiki przebywa w domy tymczasowym, gdzie otoczona opieką czeka na dom stały.

25 wrzesień 2013r.

Kiki miała dzisiaj dzień pełen wrażeń, najpierw odwiedziła weterynarza, potem salon piękności Doggie Style, a następnie już w pełni piękna pojechała do domu tymczasowego we Wrześni.

01 październik 2013r.

Kiki zamieszkała w nowym domku.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

29 październik 2013r.

„Kikunia jest już po zabiegu. To taka dzielna i kochana piesica. Wszystko poszło dobrze. Jest wysterylizowana, musiała mieć usunięta macicę – była w ciąży (jeden duży płód i początek ropomacicza). To była zupełna niespodzianka. Guzki sutkowe okazały się przepukliną i też są zrobione. Zapalenie oskrzeli jest już historią. Kikunia zniosła wszystko bardzo dzielnie, już pod wieczór samodzielnie robiła siusiu. Jest szybko metabolizującym pieskiem co bardzo poprawia jej zdrowienie. Lekarz po sedacji obejrzał dokładnie przednie ząbki – bardzo prawdopodobne jest to, że Kikunia oberwała – ( wybite). Uszy już wyleczone. Teraz zostanie tylko seria szczepień.”