Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

KRZYWOŁAPEK

28 maj 2013r.

Mam na imię Krzywołapek (imię wzięło się stąd, że mam lekko krzywą łapkę). Jak miałem rok trafiłem do poznańskiego schroniska, byłem strasznie wystraszony nowym miejscem i zastanawiałem się ile czasu tu zostanę. Okazało się, że bardzo długo, czekam na dom od 2006 roku.
Już straciłem nadzieję, nie podchodzę do krat, kiedy ludzie odwiedzający schronisko koło nich przechodzą, bo i tak wiem, że nikt mnie nie zechce. Jestem nieśmiałym i wycofanym psiakiem, potrzebuję spokojnego i doświadczonego właściciela, który na nowo pokaże mi, co to znaczy miłość, ciepło ludzkiego ciała i wolność, ile bym oddał za możliwość pobiegania na łące i wylegiwaniu się w ciepłych promieniach słońca.
Krzywołapek pilnie szuka domu tymczasowego lub stałego.

05 wrzesień 2013r.

W piątek Krzywołapek został w końcu zabrany ze swojego schroniskowego boksu … nie spędzi w nim już ani minuty dłużej; ciężko w to uwierzyć ale czekał na tę chwilę 7 lat i 4 miesiące!!! Teraz przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu.
Krzywuś urodził się w lipcu 2005 roku, ma 8 lat.
Przed zabraniem go ze schroniska został pierwszy raz wykąpany, bardzo dzielnie znosił mycie, grzecznie stał w wannie. Później trzeba było wsadzić go do samochodu, wogóle nie protestował. Jazda chyba mu się spodobała; z ciekawością oglądał świat przez okno, bardzo ładnie zachowywał się w samochodzie, więc będzie idealnym towarzyszem w samochodowych podróżach.
Była obawa, że być może Krzywuś zapomniał, że nie wolno załatwiać się w domu… nic z tych rzeczy; wszystkie swoje fizjologiczne potrzeby robi na dworze.
Krzywuś to pies bardzo łagodny, lubi inne psy, zgadza się także z kotami.
Jest przyjaźnie nastawiony do dzieci.

23 październik 2013r.

Krzywołapek na stałe zostaje w domu tymczasowym.

 

 

[nggallery id=672]