Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
LILU
02 czerwiec 2013r.

Lilu, Limka i Leo to trójka bezdomnych, kocich maluchów, które starały się przetrwać w opuszczonej i zatęchłej szopie. Zmagały się z kocim katarem i szeregiem innych dolegliwości. Do tego były wygłodzone i przemarznięte.
Pomoc nadeszła w ostatniej chwili. Od razu trafiły do weterynarza. Konieczne okazały się antybiotyki i seria bolesnych zastrzyków. Trzeba było, regularnie przemywać oczka i wmuszać w nie jedzenie i wodę.
Teraz kociaki czują się już znacznie lepiej i coraz chętniej pokazują swój koci charakter. Zaczynają poczynać sobie coraz śmielej. Brykają, skaczą i dokazują. Apetyt im dopisuje. Widać zdecydowaną poprawę. Życiu już nic nie zagraża. Kociaki są w domu tymczasowym.
Niestety mogą tam mieszkać tylko do czerwca. Co dalej – nie wiemy.
Lilu jest najodważnijesza i już teraz gotowa do adopcji. Limka i Leo są jeszcze nieśmiałe, gdyż człowiek kojarzy im się tylko z seriami zastrzyków. Szukamy dla nich wspaniałych i odpowiedzialnych domów stałych. Kociaki są grzeczne i przecudowne.
Wywalczyły sobie to życie więc postarajmy się aby było ono dla nich jak najlepsze. Czekają na czułe dłonie, które je nakarmią, wygłaszczą i przytulą.

08 czerwiec 2013r.

Koteczka Lilu już mieszka w nowym domku, gdzie przemianowano ją na Rysię .