Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

OGI

 07 czerwiec 2013r.

Dzień dobry! Mam na imię Ogi!

Jestem dwumiesięcznym kocurkiem i już sam potrafię pałaszować jedzonko, bezbłędnie trafiam do kuwety, a w dodatku mam śliczne szare futerko, którego pozazdrościć mógłby niejeden dorosły kocur!  Teraz jestem już zdrowy i  nie psikam, ale przyznać muszę, że było ze mną kiepsko. Miałem koci katar i rzęziło mi w oskrzelkach. Na szczęście trafiłem do kociego doktora i dostałem sporo kłujków w dupkę, tabletek i kropelek do oczek … nie było mi łatwo, ale dzielnie to wszystko znosiłem. Odważny i wytrwały ze mnie koteczek!
Uwielbiam pałaszować jedzonko, bawić się piłeczką, wspinać na drapak i być rozpieszczanym- głaskanie po brzuszku mile widziane! Szczerze przyznam, że jestem idealnym kandydatem dla każdej rodziny. Za Twoją miłość i uwagę odwdzięczę się stukrotnie. Tylko otwórz przede mną  drzwi do swojego mieszkania, a  sam otworzę drzwi do Twojego serca.

22 wrzesień 2013r.

Ogi okazał się kotką Oginką. Teraz ma na imię Moira i nie chce już szukać domku stałego, chce zostać na zawsze tam, gdzie jest teraz. Tak się składa, że tymczasowi opiekunowie też tego bardzo chcą.

[nggallery id=680]