Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

PREZIO

12 sierpień 2013r.

Mały Prezio urodził się całkiem niedawno, sam nie pamięta gdzie i skąd wziął się w środku lasu na poznańskiej Malcie. Pamięta jednak ten wieczór, gdy był bardzo głodny i szukał czegoś do zjedzenia na leśnej dróżce, gdy nagle jakieś wielkie dwunożne stwory zaczęły się za nim uganiać. Nie wiedział co chcą mu zrobić, więc bronił się jak potrafił, na nic jednak jego opory, zawieźli go do jakiegoś miejsca, gdzie mimo pierwotnego strachu, nie było wcale najgorzej… dali miseczki z jedzonkiem, miseczkę wody, własne posłanko zamiast szyszek w lesie.
Prezio szybko przekonał się, że te dwunożne stwory są fajne, mają miziające ręce i warto z nimi zamieszkać. Prezio jest zdrowym chłopczykiem, po pierwszym odrobaczeniu i odkleszczaniu.
Szuka domku stałego !

15 sierpień 2013r.

Prezio na tydzień przeprowadził się do tymczasowego domu tymczasowego, gdzie w opiece nad nim pomagają kot Franek i nasza była podopieczna Jutra. Prezio to przebojowy chłopak, wszędzie go pełno, wariuje i rozrabia. Franka i Jutry się nie boi, jest odważny i pewny siebie. A na opiekunach wymusza mizianie i głaskanie, siadając im chudą dupką przy samej twarzy, a przy tym głośno mruczy i rozpycha się – będzie z niego niezłe ziółko. Oczywiście jest mega słodki, ale z charakterkiem!

01 listopad 2013r.

Prezio na stałe zostaje ze swoimi opiekunami tymczasowymi.

01 listopad 2013r.

Prezio na stałe zostaje ze swoimi opiekunami tymczasowymi.