Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Amorek kot Poznań do adopcji24 październik 2015

Amorek i Apollinek to 4 miesięczne chłopaki dla których grzecznościowo szukamy domu. Na zewnątrz robi się coraz zimniej, a maluchy żyją na ogródku, w którym się urodziły. Każdy z nich ma co prawda swoją budkę, jednak kocie życie przy swoim człowieku, a na dworze to zupełnie inna jakość. Jako ciekawostkę dodamy, że ich kocia mama nie bardzo miała ochotę się nimi zajmować, dlatego pieczę nad nimi sprawowała niespokrewniona z nimi kotka, która nadal do nich przychodzi.

Są pięknymi, zdrowymi kociakami, którym przyda się odrobina czułości i stałej opieki. Są nieco więksi niż przeciętne maluchy w ich wieku. Z pewnością wyrosną na piękne kocurki. Apollinek ma nietypowe umaszczenie, dzięki czemu od razu zwraca na siebie uwagę, a Amorek w niczym nie ustępuje mu urody.
Szukamy dla nich domu (razem lub osobno), w którym będą mogli spokojnie wygrzewać się na kaloryferach i zawszę będą mieć pełną miskę. Kto podaruje im swoje cztery kąty?
4 listopad 2015 r. 
Szukamy dla Amorka i jego brata Apollinka choćby domu tymczasowego. Mogą pójść osobno. Chłopaki to odważne kociaki. Lubią ludzi i chętnie się do nich garną. Niestety nie mają oporów, aby wybiec na ulicę, spać obok samochodu czy też na krawężniku. Nie chcemy by przez swoją brawurę wpadli pod koła. Dom tymczasowy jest dla nich jak na wagę złota. Bardzo o niego prosimy.


Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404