Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

AZJA

21 maj 2015r.

Mała AZJA po przejściach…
Przedstawiamy Wam naszą najnowszą „zdobycz” Azję. Ta słodka, mała, niespełna 2-miesięczna koteczka trafiła pod naszą opiekę w niedzielę. Nie znamy jej historii, przybłąkała się do osoby, która nie była w stanie się nią zaopiekować, więc zadzwoniła do nas. Dobrze się stało, bo po dokładniejszych oględzinach i badaniu weterynaryjnym okazało się, że Azja przeszła jakiś uraz, którego skutkiem jest uszkodzony ogonek i opadająca dolna warga. Na ten moment kotka przebywa w domu tymczasowym, gdzie rany są przemywane i smarowane. Jeśli leczenie nie przyniesie spodziewanych efektów to malutką czeka amputacja części ogonka i na pewno zszycie wargi. Nawet nie próbujemy sobie wyobrażać, co to maleństwo już spotkało na jej krótkiej drodze życia. Co jeszcze możemy napisać o Azji? To, że jest śliczna to widać. Jest żywiołowa i energiczna, uwielbia zabawy i psocenie. W pełni oswojona, lubi mizianie, tulenie i najchętniej śpi wtulona w człowieka. Kuweta opanowana na 90 %. Kotka potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie i operację. O postępach i planowanych zabiegach będziemy informować na bieżąco. No i oczywiście można ustawiać się w kolejce do jej serduszka.

24 maj 2015r.

Pamiętacie małą, doświadczoną przez los Azję? Kotka wczoraj przeszła dwie operacje.
W piątek jej ogonek wyglądał nie najgorzej, w sobotę się przeraziłyśmy… Z resztą zobaczcie sami na zdjęciach. W związku z drastycznym pogorszeniem, w sobotę o godz 15:00 dr Kamiński z lecznicy Klinwet przeprowadził operację amputacji ogonka. Oprócz tego, lekarz zoperował szczękę kotki. Szczegóły zabiegów zajdziecie w załączonym wypisie, który kicia otrzymała przy wyjściu ze szpitala.
Azja przeszła jakiś uraz, nie wiemy co do końca się stało… uraz ogonka, szczęki, miała też wybitego zęba. No ale nie ma co dywagować, Azja została wczoraj zabrana do domku tymczasowego, gdzie będzie przechodziła rekonwalescencję. Koszt operacji = 600zł.
Zdrowe kota = bezcenne