Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

LAMBI

23 marzec 2015r.

Szukamy czułego, kochającego, troskliwego i NIEWYCHODZĄCEGO domu tymczasowego/ stałego w Poznaniu dla koteczki Lambi. Kicia otrzymała takie imię ze względu na swoje wyjątkowe futerko, troszkę przypomina owieczkę.
Kicia jest karłowata, ma 1,5 roku lecz wzrost 4 miesięcznego kociaka. Jest głucha, ma lekko przekrzywiony łebek, delikatne zaburzenia błędnika, ale jest rozmruczana, towarzyska i bardzo kontaktowa.
Kontakt: agnieszka@glosemzwierzat.pl

12 czerwiec 2015r.

Lambi jest 1,5 roczną kocią damą o wyglądzie i charakterze półrocznego kociaka. Ma uroczy styl bycia, uwielbia zabawę piłeczkami, misiami i wszystkimi zabawkami ale każdego dnia znajduje czas na czułości. Domaga się ich miaucząc i rozkosznie patrząc spod przymrużonych oczek. Po całym dniu niewidzenia wita radośnie domowników a przez resztę dnia towarzyszy przy wszelkich pracach czynnościach żeby nacieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Oprócz ludzkiego towarzystwa ceni sobie kocich kolegów- jest subtelna w kontaktach, nie narzuca się ale jak ktoś wykaże chęć zabawy to Lambi bardzo chętnie korzysta z takich okazji. W domu zachowuje się nienagannie. Niczego nie niszczy, nie brudzi a w nocy grzecznie śpi. Jest wysterylizowana i odrobaczona. Niestety nie słyszy ale to w żaden sposób nie przeszkadza jej w normalnym funkcjonowaniu. Jest ufna i gadatliwa, pozytywnie nastawiona- dla niej szklanka zawsze jest do połowy pełna, a nie pusta.

12 wrzesień 2015r.

Lambi zamieszkała w nowym domu.