Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
MARCO
02 wrzesień 2015r.

Marco to około 3-miesięczny szczeniak. Nie znamy jego rodziców, ale patrząc na jego obecną wielkość, docelowo nie będzie dużym pieskiem. Marco jest bardzo wesołym i uroczym psiakiem. To bardzo żywiołowy i energiczny maluch. Wszędzie go pełno, jest bardzo odważny. Uwielbia zabawy, przytulanie, spacery. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, w którym mieszka z kilkoma innymi psami i kotami, z którymi bez problemu się dogaduje. Jest mądry i szybko się uczy. Umie chodzić na smyczy, grzecznie jeździ samochodem. Jest bardzo ciekawy otoczenia. Jak to
szczeniakowi może zdarzyć mu się nabrudzić czy coś zniszczyć, przyszli właściciele muszą być tego świadomi. Marco jest zdrowy, został odrobaczony, odpchlony i posiada pierwszy komplet szczepień. Szukamy dla tego cudownego malucha domu w spokojnej okolicy oraz odpowiedzialnych właścicieli, którzy będą go kochać i o niego dbać.
Zobacz więcej zdjęć z udziałem Marco:
https://goo.gl/photos/j9DddS4APde4KFMG9
Marco znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi
proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt w sprawie adopcji: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

27 września 2015

Marco szczęśliwe zamieszkał w stałym domu.

Marco w stałym domu

Marco w stałym domu


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047