Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Asik, mały pies do adopcji Poznań, Dopiewo10 kwietnia 2016 r. 

Asik to malutki, niskopodłogowy przeuroczy piesek. Jest młodziutki – ma ok. 2 lat. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, w którym jest bardzo grzeczny. Asik zachowuje czystość, nie niszczy, nie hałasuje. Mieszka z innymi psami i kotami. Bez przeszkód może zamieszkać z innym miłym psem. Ten kochany psiak szuka domu w spokojnej, cichej okolicy. Jest pieskiem, po którym widać, że wiele w swoim życiu przeszedł, dlatego szukamy dla niego kochających, opiekuńczych właścicieli, którzy zapewnią mu poczucie bezpieczeństwa i dadzą czas na aklimatyzację. Będzie wspaniałym przyjacielem dla osób, które podarują mu swoje serce. Ten uroczy psiaczek potrzebuje czasu na zaufanie nowej osobie, dlatego nie polecamy go do domu z dziećmi. Asik został odrobaczony, posiada aktualne szczepienia oraz jest wykastrowany. Asik znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

10 czerwca 2016 r.

Asik w nowym domu tymczasowym

U Asika sporo zmian. Podjęliśmy decyzję o zmianie domu tymczasowego. W nowym domu, Asik ma do towarzystwa jednego psiaka, z którym wspaniale się dogaduje. Robi też duże postępy w kontaktach z nowymi ludźmi, coraz lepiej radzi sobie w mieście. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do mijanych psów. Najchętniej chodzi na spacery w spokojne, ciche miejsca. Potrafi bawić się i biegać jak szczeniak. Ten uroczy psiaczek każdego dnia nabiera zaufania, otwiera się na ludzi i świat. Jeszcze trochę drogi przed nim, ale dla Asika najważniejszy jest czas i dużo wsparcia ze strony człowieka. Asik czeka na kochający dom, który mu to zapewni.

8 lipca 2016 r.

Piękna metamorfoza malutkiego pieska, który bał się nie tylko własnego cienia, ale dosłownie wszystkiego, co go otaczało, każdego dźwięku i ruchu. Dzisiaj, dawny Asik ustępuje miejsca nowemu Asikowi, prawdziwemu Asowi wśród psów. Z podniesionym dumnie ogonem wkracza do nowego domu, w którym będzie bezpieczny i otoczony troskliwą opieką. Bardzo dziękujemy Pani Oli za jego adopcję!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047