Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Asik, mały pies do adopcji Poznań, Dopiewo10 kwietnia 2016 r. 

Asik to malutki, niskopodłogowy przeuroczy piesek. Jest młodziutki – ma ok. 2 lat. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, w którym jest bardzo grzeczny. Asik zachowuje czystość, nie niszczy, nie hałasuje. Mieszka z innymi psami i kotami. Bez przeszkód może zamieszkać z innym miłym psem. Ten kochany psiak szuka domu w spokojnej, cichej okolicy. Jest pieskiem, po którym widać, że wiele w swoim życiu przeszedł, dlatego szukamy dla niego kochających, opiekuńczych właścicieli, którzy zapewnią mu poczucie bezpieczeństwa i dadzą czas na aklimatyzację. Będzie wspaniałym przyjacielem dla osób, które podarują mu swoje serce. Ten uroczy psiaczek potrzebuje czasu na zaufanie nowej osobie, dlatego nie polecamy go do domu z dziećmi. Asik został odrobaczony, posiada aktualne szczepienia oraz jest wykastrowany. Asik znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

10 czerwca 2016 r.

Asik w nowym domu tymczasowym

U Asika sporo zmian. Podjęliśmy decyzję o zmianie domu tymczasowego. W nowym domu, Asik ma do towarzystwa jednego psiaka, z którym wspaniale się dogaduje. Robi też duże postępy w kontaktach z nowymi ludźmi, coraz lepiej radzi sobie w mieście. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do mijanych psów. Najchętniej chodzi na spacery w spokojne, ciche miejsca. Potrafi bawić się i biegać jak szczeniak. Ten uroczy psiaczek każdego dnia nabiera zaufania, otwiera się na ludzi i świat. Jeszcze trochę drogi przed nim, ale dla Asika najważniejszy jest czas i dużo wsparcia ze strony człowieka. Asik czeka na kochający dom, który mu to zapewni.

8 lipca 2016 r.

Piękna metamorfoza malutkiego pieska, który bał się nie tylko własnego cienia, ale dosłownie wszystkiego, co go otaczało, każdego dźwięku i ruchu. Dzisiaj, dawny Asik ustępuje miejsca nowemu Asikowi, prawdziwemu Asowi wśród psów. Z podniesionym dumnie ogonem wkracza do nowego domu, w którym będzie bezpieczny i otoczony troskliwą opieką. Bardzo dziękujemy Pani Oli za jego adopcję!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047