Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Blue mały piesek bez oczka do adopcji Poznań24 stycznia 2016 r. 

Blue jest niewielkim, ale za to bardzo energicznym psem, pełnym pozytywnej energii i radości z życia. Jego wiek został oceniony na około 4 lata. Jest bardzo ufny w stosunku do ludzi, kulturalnie zachowuje się w relacji z innymi psami. Blue zalicza się do niewielkich psów, będzie więc idealnym lokatorem każdego mieszkania i domu, niezależnie od metrażu. Chętnie spędzi z Tobą czas na spacerze po łące, równie chętnie pobawi się piłką, obejrzy film na kanapie i da się pomiziać po brzuchu. Blue dostarczy Ci wiele radości i obdaruje Cię ładunkiem pozytywnych emocji. Chłopak w przeszłości stracił w nieznanych nam okolicznościach jedno oko, ale w pełni się do tego przystosował i dzisiaj bolesne zdarzenie jest już tylko wspomnieniem. Blue jest zdrowy, został odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. Szukamy dla niego kochającego domu stałego lub tymczasowego.

15 kwietnia 2016 r.

Duże zmiany u Blue! Zamieszkał w domu tymczasowym

Duże zmiany u Blue! Zamieszkał w domu tymczasowym, gdzie od pierwszego dnia pokazał, że jest psem idealnym i gotowym do adopcji. Niczego nie niszczy, nie brudzi i nie hałasuje, gdy zostaje sam. Grzecznie zachowuje się na spacerach, jest bardzo kulturalny w stosunku do innych psów i ludzi. Blue jest też po zabiegu usunięcia resztek prawego oczka. Ranka szybko się wygoiła, a Blue bardzo dzielnie zniósł sam zabieg i wizyty kontrolne. Polecamy chłopaka do adopcji! To przekochany psiak, który czeka na kochający dom stały.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Blue:

https://goo.gl/photos/SBkrx8Xo8schLetF6

Blue znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Blue nie zostanie wydany do życia na dworze, w kojcu, budzie, czy na łańcuchu.

16 czerwca 2016 r. 

Radosny Blue nie pozostawił swoim tymczasowym opiekunom wyboru – skradł ich serca i nie mieli innego wyjścia, jak adoptować chłopaka i stworzyć szczęśliwą międzygatunkową rodzinę. Cieszymy się wraz z nim, że ma swoje miejsce w świecie i ludzi, którym na nim zależy. Życzymy Blue i jego opiekunom, aby każdy dzień był wypełniony radością

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726