Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Buba suczka do adopcji Poznań15 marca 2016 r. 

Buba to imię najnowszej podopiecznej naszej fundacji. Młoda, mniej więcej 2-letnia panienka w typie american staffordshire terrier trafiła do nas bardzo zlękniona i zmarznięta. Szybko jednak nabrała do nas zaufania i w warunkach schroniskowych nie sprawia żadnych problemów. Jest miła i kontaktowa w stosunku do ludzi, neutralna lub pozytywnie nastawiona do innych psów. Nie mieliśmy okazji zobaczyć jej w towarzystwie dzieci oraz zwierząt innych niż psy, ale wszystko jeszcze przed nami. Buba jest bardzo energiczna i żywiołowa, ale jednocześnie chętna do nawiązywania kontaktu z człowiekiem. Będzie świetną towarzyszką, jeśli trafi w ręce odpowiedzialnych ludzi, którzy zapanują nad jej temperamentem. Buba jest zdrowa, odrobaczona, zabezpieczona przed pchłami i kleszczami, posiada komplet szczepień. Przed wydaniem do adopcji zostanie wysterylizowana. Buba nie zostanie wydana do życia w kojcu, w budzie, na łańcuchu, nie zasili domowej hodowli!

9 kwietnia 2016 r. 

Buba pojechała do domu stałego

Panienka Buba ma już swoich ludzi i miejsce w świecie. Prosto z przytuliska pojechała do domu, w którym otoczona jest wielkim uczuciem i wyrozumiałością. Spędza czas aktywnie, poznaje świat i cały czas uczy się nowych rzeczy. Jest mądrą psiną i stanowi wielką pociechę dla swoich nowych opiekunów.

 

Zobacz więcej zdjęć z jej udziałem:

https://goo.gl/photos/4sw86BPDNxcLjMsw7

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726