Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Jukon czarny kot do adopcji Poznań23 stycznia 2016 r. 

16 stycznia pod opiekę fundacji trafiły trzy słodkie maluchy: czarny to chłopczyk Jukon i dwie szaraczki to dziewczynki – Jawa i Jaśmina. Ich mama przybłąkała się latem na ogródek do rodziny, mieszkającej w Poznaniu przy Ławicy. Została wysterylizowana, a maluchy zostają z nami i szukają domu. Dzieciaki mają ok 3 miesiące, są zdrowe, po pierwszym odrobaczaniu. Kotka – mama znalazła u nich swój dom, my szukamy domków dla jej dzieci. Kto przygarnie kociaka? Szukamy domku stałego lub tymczasowego.

Możesz pomóc? Napisz do nas na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl Dowiedz się więcej o domu tymczasowm >>

24 stycznia 2016 r. 

Jukon pojechał dziś do tymczasowego domu. To istny wulkan energii, który nie boi się nowego otoczenia ani kotów. Od przyjazdu niemal ciągle spędza czas na zabawie. Uwielbia turlać kuleczki. Wszystkim się interesuje. Jest małą pociechą o niekończącej się energii. Przynajmniej dziś ;)… zobaczymy co pokaże czas. Nadal szukamy dla łobuza stałego domu.

13 luty 2016 r.

Jukon pojechał dziś do stałego domu. Szybko zabrał się za zwiedzanie nowego domu. Jak tylko Jawa wyzdrowieje również do niego dołączy. Rodzeństwo będzie wspólnie wychowywać się pod jednym dachem. Bardzo się cieszymy!

 

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404