Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Malaga, kotka do adopcji, Poznań20 czerwca 2016

Malaga to kociątko znalezione 19 maja pod maską auta. Właściciel auta zaalarmowany głośnym piszczeniem musiał poprosić mechanika o wydobycie jej, ponieważ zaklinowała się tak, że nie dało się jej wyciągnąć bez profesjonalnego sprzętu.

Pięciodniowy osesek musiał zostać tam przyniesiony przez matkę. Nie wiemy czemu  go nie zabrała – być może maleństwo wpełzło w taką szczelinę, skąd matka nie potrafiła go wyjąć.
Szczęśliwie mała została ocalona. Odkarmiliśmy ją mleczkiem zastępczym z butelki i teraz, po miesiącu biega już na całego i sama wcina jedzonko dla kociąt.
Malaga jest wulkanem energii i uroczym urwisem, który uwielbia skakać, biegać i dokazywać na całego. Często zasadza się na ludzi za drzwiami i wyskakuje żeby ich napaść, co czyni z pełną wdzięku niezdarnością :) Z tego powodu w domu  tymczasowym dostała drugie imię Celina, bo Malaga jest na razie zbyt wytworne dla tego gamonia. Kiedy się zmęczy lub naje, wtula się w człowieka i uruchamia głośne mruczando.
Malaga, dla znajomych Celina, szuka swojego domu i kochających opiekunów.
18 sierpnia 2016
Malaga (zwana Celiną) zamieszkała w stałym domu. Miała być z naszym byłym podopiecznym Pazurkiem, ale niestety niespodziewanie jego stan zdrowotny się pogorszył i odszedł za tęczowy most. Mimo badań, niestety nie została poznana przyczyna tak szybkiego nagłego pogorszenia zdrowia.  Przyszły stały dom, mimo tragicznego wydarzenia, pozostał jednak przy adopcji Celinki i dodatkowo adoptowali kocurka z Ratujmy koty z Półwiejskiej.
Po przyjściu do nowego domu na początku jej się biednej nóżki trzęsły ze stresu, ale póżniej już szybko zaczęła zwiedzać i osyczała biednego Gonzo ;) ale po 20 minutach już zaczynali się docierać. Myślimy, że noc będzie szalona, ale jesteśmy pewni, że będzie wszystko dobrze :D.


Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404