Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Maniek pies do adopcji Poznań

10 listopad 2015 r. 

Życie Maniusia wywróciło się do góry nogami… Poznaliśmy go w bardzo przykrych okolicznościach: został wyłowiony ze stawu przez strażników gminnych, cudem nie utonął. Wychłodzony i wycieńczony trafił do przytuliska. Jego ogólny stan nie pozostawiał żadnych wątpliwości, ten mały seniorek sporo przeszedł w swoim życiu. Lekki paraliż połowy pyszczka wskazywał na przebyty w przeszłości uraz lub wylew. Chude ciałko z chorobą skórną widoczną gołym okiem, a do tego bardzo duży polip w uchu, dochodzący do błony bębenkowej i sprawiający Mańkowi ogromny ból. Piesek został przewieziony do kliniki weterynaryjnej, gdzie przeszedł operację usunięcia polipa. Badania wykazały, że Maniek dodatkowo cierpi z powodu przepukliny i wnętrostwa. Gdy tylko doszedł do siebie po operacji ucha, został poddany korekcie przepukliny i usunięto mu z pachwiny jądro, jak się okazało zmienione nowotworowo. Szczęśliwie, nowotwór nie okazał się złośliwy. Obecnie Maniek dochodzi do siebie po przebytych operacjach w hotelu dla zwierząt. Jest miłym, kontaktowym psiakiem, grzecznie jeździ samochodem i spaceruje na smyczy. W ostatnich dniach uśmiechnęło się do niego szczęście. Pani Agnieszka Mesojed zaoferowała stałą miesięczną wpłatę w wysokości 500 zł na pokrycie kosztów utrzymania Mańka do czasu znalezienia dla niego domu stałego. Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce, która nie po raz pierwszy okazuje wielkie serce naszym podopiecznym!

5 styczeń 2016 r. 

05-01-2016 Maniek na spacerze

Nasz Maniuś to już zupełnie inny psiak! Byliśmy u niego w odwiedzinach, całkowicie doszedł do siebie po przykrych przeżyciach. Jest radosny, uśmiechnięty, chętnie się przytula i rozdaje buziaki. Zamieszkał w pokoiku ze swoją koleżanką Lassie, z którą bardzo ładnie się dogaduje. Maniuś wciąż czeka na dom stały, który go pokocha i wynagrodzi zaznane cierpienie.

23 luty 2016 r. 

Maniek mały pies do adopcji Poznań

Jest mały, ale niewielkie wymiary nadrabia ogromną pewnością siebie. Maniek to malutki piesek o naturze indywidualisty, który jednak lubi spędzać czas z człowiekiem. Niesie ze sobą spory bagaż doświadczeń, ale na pewno chętnie zrzuci go ze swoich barków i pozwoli się pokochać mądrą, dojrzałą i wyrozumiałą miłością.

24 kwietnia 2016 r.

Malutki Maniuś w dalszym ciągu czeka na odmianę swojego losu

Malutki Maniuś w dalszym ciągu czeka na odmianę swojego losu. W hotelu zachowuje się grzecznie, zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych psów. Jak każdy pies uwielbia spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Pomimo kilku wiosen na karku nie jest typem kanapowca i będzie świetnym towarzyszem pieszych wędrówek za miastem. Mamy nadzieję, że niedługo znajdzie się ktoś, kto będzie zabierał Mańka na wycieczki, które tak bardzo lubi.

18 lipca 2016

Tragiczne zajścia z jesieni ubiegłego roku są już tylko mglistym wspomnieniem, a Maniek rozpoczął nowy etap swojego życia w gronie dobrych ludzi, którzy otworzyli przed nim swoje serca. Bardzo się cieszymy i mocno trzymamy kciuki za Maniusia, żeby wiódł teraz długie i spokojne życie.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Maniusia:

https://goo.gl/photos/gxhwy61jf5AoNdbr6

Kontakt w sprawie adopcji: 501 173 726

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726