Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Marmurek, kot do adopcji, Poznań9 października 2016 r.

Jakiś czas temu prosiłyśmy Państwa o pomoc w znalezieniu lokum dla 4 maluszków urodzonych na polu w Dopiewie i wkleiłyśmy zdjęcie przestawiające kociaki w kartonie. Ten karton podłożyła im Pani Ania, która znalazła kociaki na polu, ogrzała, i od razu zadzwoniła do nas.

Niestety, gdy przyjechałyśmy następnego dnia na miejsce, były już tylko 3 🙁 Nie mamy pojęcia co stało się z czwartym kotkiem, nie znalazłyśmy śladu po nim. Może lis, może kuna, a może malec oddalił się zanadto sam… ciężko powiedzieć.

Trójka kociąt jest już z nami, a dziś, po wielu dniach prób, Pani Ani udało się złapać ich matkę, która pomoże nam w odkarmieniu ekipy, a potem zostanie wysterylizowana i wypuszczona.

Przy okazji łapanki kociej matki do klatki weszła babcia kotków (według okolicznych mieszkańców 🙂 ), która również zostanie wysterylizowana.

10 listopada 2016 r.

Marmurek opuścił swoje rodzeństwo i pojechał dziś do stałego domu. Jutro do stałego domu będzie jechała jego siostrzyczka Bursztynka, a w piątek Koralinka do domu tymczasowego. Ich mamka zostanie w końcu wysterylizowana i wypuszczona. Rośnij zdrowo Marmurku!

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404