Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Mila, suczka do adopcji30 czerwca 2016 r. 

Mila jest małą, około 2-letnią damą o uroczym wyglądzie i cudownym usposobieniu. Bardzo chętnie chodzi na spacery i nie ma oporów przed okazywaniem człowiekowi swoich uczuć. Uwielbia spacery po lesie, interesuje ją wszystko co się wokół niej dzieje. Piesek jest łagodny, kontaktowy, ma w sobie wiele radości i wdzięczności. Sunia nie czuje się dobrze w przytulisku, dlatego mamy nadzieję, że wkrótce znajdą się ludzie, którzy ją pokochają. Do nowego domu wniesie wiele radości, energii i uczuć. Szukamy dla niej domu w spokojnej okolicy. Mila została odrobaczona, zaszczepiona oraz zachipowana.

Mila znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

15 sierpnia 2016

Maleńka Mila nie cierpi już samotności i stresu w przytuliskowym boksie. Zamieszkała niedawno w domu tymczasowym, w którym uczy się nowych rzeczy i zasad, i ma okazję obserwować świat z różnych, ciekawych perspektyw. Dała się już poznać z bardzo dobrej strony: jest grzeczna i przyjacielska, ciekawa świata. Wydaje nam się, że dom stały dla tej ślicznotki pojawi się już niebawem 🙂

5 listopada 2016 r.

Swoje miejsce na ziemi znalazła maleńka Mila, która odkrywa świat u boku swoich nowych opiekunów. Mila kroczy pewnie przed siebie, z wielką energią, charakterystyczną dla małych psów, a swoje lęki zostawiła daleko za sobą. Cieszymy się i mocno trzymamy kciuki za kruszynkę.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047