Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Mini suczka do adopcji Poznań, Dopiewo21 luty 2016 r. 

Mini to cudna, młodziutka sunia. Ma około 8-10 msc. Jest łagodna i kochana, na widok wolontariuszy bardzo się cieszy i od razu podstawia do głaskania i przytulania. Jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, potrzebuje dużo czułości i miłości. Na spacerach jest bardzo grzeczna, z zainteresowaniem ogląda wszystko co się dookoła niej dzieje. To bardzo radosna sunia, ma mnóstwo energii, którą musi spożytkować. Na mijane psy reaguje bardzo pozytywnie. To przeurocza, nieduża dziewczynka, dla której szukamy domu, w którym będzie bezpieczna i szczęśliwa. Bez przeszkód może zamieszać w domu, gdzie są dzieci czy zwierzęta.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Mini:

https://goo.gl/photos/FEix5vAygqT8qLRJ7

9 marca 2016 r. 

Mini zamieszkała już w swoim nowym domu. Szybko odnalazła się w nowym środowisku, jest kochana przez właścicieli i obdarza ich równie silnym uczuciem. Cieszymy się szczęściem małej i trzymamy kciuki za jej przyszłość 🙂

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047