Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Remi pies do adopcji Poznań30 grudzień 2015 r. 

Remi to młody, około roczny, chłopak w typie wyżła o nieskończonych pokładach energii. Bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi i innych psów, świetnie czuje się na łąkach i w lesie, gdzie może bez skrępowania węszyć, tarzać się w trawie i kąpać w kałużach. Z pewnością nie jest typem kanapowca, zamknięty w ścianach mieszkania będzie czuł się nieszczęśliwy i ograniczony. Idealnym towarzyszem dla Remiego będzie człowiek lubiący spędzać czas na dworze, chętnie spacerujący na łonie przyrody. Oprócz wolności, Remi pragnie również być blisko człowieka, jest wyjątkowo towarzyski i uwielbia, gdy poświęca mu się uwagę: czy to piłeczka, czy drapanie pod brodą, wszystko jedno, byle razem z człowiekiem. Remi nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, jest odrobaczony i zaszczepiony. Pies znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Remi nie zostanie wydany do życia na łańcuchu lub w kojcu.

10 września 2016 r.

Remi jest już szczęśliwym psem domowym, z własnym legowiskiem, zabawkami i człowiekiem, który zapewni mu bezpieczną przyszłość. Młodzieniec nie sprawiał wielu kłopotów po adopcji, bardzo szybko się zadomowił i bezbłędnie wszedł w rolę grzecznego milusińskiego.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Remiego:

https://goo.gl/photos/my6rD8J7rQX957GYA

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047