Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Ringo pies do adopcji Poznań24 stycznia 2016 r. 

Młodziutki Ringo niedawno trafił do przytuliska. Bardzo stara się przyzwyczaić do panujących tam warunków, ale widać, że najbardziej potrzeba mu ciepła i bliskości prawdziwych, kochających opiekunów. Z jego smutnych oczu wyziera pragnienie poczucia bezpieczeństwa i miłości. Nie znamy jego przeszłości, ale bardzo mocno wierzymy, że zapewnimy mu dobrą przyszłość, w której otoczony będzie właściwą opieką i uczuciem. Ringo jest młody, ma ok. 2 lat. Jest miły dla ludzi i innych psów, uczy się chodzić na smyczy i czyni w tym stałe postępy. Nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, został odrobaczony, zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym, zostanie zaszczepiony przeciwko wściekliźnie.

 

 

11 luty 2016 r.

Ringo w domu tymczasowymDo naszego Ringo uśmiechnęło się szczęście. Zamieszkał w domu tymczasowym, w którym bardzo szybko dał się poznać jako psiak bezproblemowy. Ringo zachowuje czystość, zostaje sam, niczego nie niszczy, grzecznie jeździ samochodem oraz bardzo ładnie radzi sobie w mieście. Dla Ringo szukamy kochającego domu stałego, w którym będzie bezpieczny i otoczony miłością. Ringo to cudny psiak, który na każdym kroku odwzajemnia uczucie jakim się go obdarzy. Przed przeprowadzką do domku tymczasowego, Ringo został wykastrowany. Jest gotowy do adopcji i pokochania swojej nowej rodziny, z którą spędzi życie 🙂

10 kwietnia 2016 r. 

Ringo dołączył do grona szczęśliwców, których tułaczka znalazła szczęśliwy koniec. Młodziak trafił do kochającego domu, w którym niczego mu nie zabraknie. Od samego początku świetnie się zachowuje, nie sprawia kłopotów i niczego się nie boi, co świadczy o tym, że świetnie wykorzystał czas spędzony w domu tymczasowym i nauczył się jak być miejskim psem z prawdziwego zdarzenia. Bardzo dziękujemy za jego adopcję.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Ringo:

https://goo.gl/photos/FwVU7STNL6iv87b69

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047