Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Tango pies do adopcji Poznań25 październik 2015 r. 

Tango to przepiękny, młodziutki, około roczny psiak. Z pyszczka przypomina owczarka collie. Jest średniej wielkości. To przemiły pies, bardzo łagodny i kochany. W pierwszym kontakcie jest ciut zdystansowany, potrzebuje spędzić chwilkę z nową osobą. Wtedy prosi o mizianie 🙂 Na wolontariuszy bardzo się cieszy, grzecznie czeka na wyjście na spacer, na którym ładnie chodzi na smyczy. Na mijane psy reaguje pozytywnie. Jak każdy młody pies ma dużo energii, którą musi spożytkować. Tango nie wykazuje żadnych dolegliwości zdrowotnych, został odrobaczony oraz zaszczepiony. Szukamy dla niego kochającego domu stałego lub tymczasowego, w którym będzie miał zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu. To jeszcze psie dziecko, które z utęsknieniem czeka na troskliwych opiekunów! Tango nie zostanie wydany do kojca, budy ani na łańcuch.

 5 styczeń 2016 r. 

Pies Tango na spacerku

Tango wciąż czeka na kochających opiekunów. Mieszka w przytulisku, wychodzi na spacerki raz w tygodniu. To przekochany psiak, który potrzebuje troskliwego, aktywnego domu. Tango ma silnie rozwinięty instynkt łowiecki, dlatego nie może zamieszkać w domu, w którym są koty czy gryzonie. Może zamieszkać z dziećmi i na pewno dogada się z innymi psami.

25 stycznia 2016 r. 

Tango pojechał dziś do stałego domu! Bardzo się cieszymy.

 Zobacz więcej zdjęć z udziałem Tango:

https://goo.gl/photos/JuykagbbtPird89V9

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adrespaulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047