Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Wedel, duży pies do adopcji Poznań, Dopiewo30 kwietnia 2016 r.

Wedel jest młodym, ok 2 letnim, bardzo energicznym psem rasy labrador.Swoje imię zawdzięcza czekoladowemu umaszczeniu i lekkiej nadwadze, z którą trafił do podpoznańskiego przytuliska. Kilka dodatkowych kilogramów nie hamuje chłopaka, wręcz przeciwnie, wydaje się, że dzięki nim właśnie ma jeszcze więcej energii. Łatwo się ekscytuje, ale dzięki odrobinie cierpliwości można złapać z Wedelkiem dobry kontakt i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Wedel jest psem sprytnym,mającym swoje zdanie w wielu kwestiach i lubiącym stawiać na swoim.Wymaga więc opiekuna stanowczego, ale łagodnego, rozumiejącego psie potrzeby i zachowania. Szukamy dla Wedla domu w spokojnej okolicy, z dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie miał możliwość spacerowania, poznawania świata i cieszenia się życiem. Wedel jest psem dla osób aktywnych, chętnie spędzających czas poza domem w towarzystwie czworonożnego towarzysza. Jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

Wedel znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna. Pies niezostanie wydany do życia w kojcu, w budzie ani na łańcuch.

28 września 2016 r.

Po kilku miesiącach w przytulisku i kilku podejściach do adopcji ze strony różnych rodzin, Wedel w końcu doczekał się swoich dwunożnych towarzyszy! Chociaż raczej doczekali się siebie wzajemnie, bo rodzina, która przygarnęła Wedla pytała o niego, gdy ten był w trakcie zapoznań z innymi ludźmi, z czego ostatecznie nic nie wyszło. Wedel zaznaje już prawdziwego życia, mieszka w cieple, chodzi na regularne spacery, jest kochany i szanowany. Dziękujemy i trzymamy kciuki za długie i szczęśliwe wspólne życie!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726