Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Apo, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo15 grudnia 2016 r. 

Przedstawiamy Wam naszą nową kocią rodzinkę Wulkaników wśród której są 3 dziewczynki (Etna, Katla, Loa) i 2 urocze chłopaki (Elbrus i Apo). 

Te 2 miesięczne małe kulki do niedawana biegały sobie radośnie po Górnej Wildzie. Na szczęście zostały złapane razem z ich mamą i nie będą musiały kontynuować swojego życia w piwniczce. Kocia mama została już wysterylizowana, a dzieciaki czekają teraz na swoje stałe miejsce na ziemi.

Wulkaniczne rodzeństwo jak na ich imiona przystało mają w sobie pełno, niespożytej energii. Biegają w klatce, zaczepiają się, przewracają siebie nawzajem, gonią za ogonami. Jak dostają jedzonko to przy miskach czasem burczą na siebie. Każdy chce zjeść jak najwięcej :) . Dostają jedzenia po równo – nikt nie jest faworyzowany. Dzieciaki są przeurocze. Od samego patrzenia na nie robi się od razu ciepło na sercu.

Szukamy dla maluchów domów tymczasowych i oczywiście stałych. Czy znajdą się dobre dusze, które przygarną maluchy? Nie trzeba brać od razu całej piątki ;) .

4 stycznia 2017 r. 

Apo (od teraz Florek) jako pierwszy z rodziny Wulkaników zamieszkał w stałym domu. Liczymy, że przyjaźń psem i kocią rezydentką wyjdzie mu na dobre.

18 stycznia 2017 r.

Florek rośnie w oczach. Apetyt mu dopisuje. Jest ciekawym niesfornym maluszkiem. Powyżej zdjęcia z jego stałego domu.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404