Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Badżi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo7 czerwca 2017 r.

Po raz kolejny stwierdzamy, że małe jest piękne i urocze. Badżi jest u nas bardzo krótko i mamy nadzieję, że szybko ktoś go zauważy. Jest to młodziutki, około roczny piesek, nieco w typie jack russell terriera, o nieposkromionej energii i wielkiej woli życia. Początkowo odczuwał niepokój przy bliższym kontakcie z ludźmi, ale systematycznie się przełamuje i robi coraz większe postępy. Badżi uwielbia spacery, podczas których jest bardzo grzeczny. Ładnie chodzi na smyczy i dobrze dogaduje się z innymi psami, którym często towarzyszy w przechadzkach po lesie. Badżi jest miłym pieskiem, który bardzo potrzebuje bliskości człowieka i poczucia bezpieczeństwa. Może zamieszkać w domu z innymi zwierzętami. Jest pieskiem zdrowym, odrobaczonym, zabezpieczonym przed pasożytami i zaszczepionym. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Szukamy dla tego uroczego maluszka domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, z łatwym dostępem do terenów spacerowych. Badżi znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

16 lipca 2017 r.

Maluszek Badżi mieszka już w swoim nowym domu. Został członkiem troskliwej rodziny, która od pierwszego spotkania nie wyobrażała sobie życia bez niego. Badżi szybko zaaklimatyzował się w nowym środowisku, zachowuje się bardzo grzecznie zarówno w domu, jak i na spacerach, dając wiele radości swojej rodzinie.


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047