Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Bonnie, pies do adopcji, poznań, dopiewo11 października 2017 r.

Bonnie jest młodą, ok. roczną sunią, którą właśnie przyjęliśmy pod opiekę do jednego z naszych domów tymczasowych. Sunia musiała rozstać się ze swoją dotychczasową rodziną, która w związku z przeprowadzką do innego kraju nie mogła dalej opiekować się swoim psem…  Bonnie jest zdrowa, bardzo pozytywnie nastawiona do otoczenia, lubi się bawić i chodzić na spacery. Jest nauczona życia w domu, akceptuje dzieci oraz zwierzęta, zarówno inne psy, jak i koty. Chcemy pomóc tej uroczej i mądrej suni w znalezieniu dobrego domu, w którym otoczona zostanie opieką i troską na całe swoje życie, gdyż zbyt dużo już przeszła dotychczas. Bonnie w swoim krótki życiu była już raz porzucona, teraz porzucono ją po raz drugi. Naszym celem jest znaleźć dla niej takich ludzi, którzy przyjmą ją do siebie z otwartym sercem i pełną odpowiedzialnością za jej przyszłość

18 października 2017 r.

Udało nam się szybciej niż moglibyśmy przypuszczać! Bonnie od dzisiaj ma nowy dom, a w nim własne legowisko w każdym pokoju i towarzystwo uroczego, zrównoważonego i sympatycznego kota, a oprócz tego, co na najważniejsze, oddaną sobie opiekunkę, która widzi w niej same pozytywy. Bardzo dziękujemy Ani za przygarnięcie Bonnie i życzymy waszej trójce wszystkiego, co najlepsze i długiego, wspólnego życia!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726