Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Elza, suczka do adopcji, Poznań, Dopiewo

30 listopada 2016 r.

23 listopada fundacja otrzymała zgłoszenie dotyczące suczki źle traktowanej przez właściciela, który niedawno opuścił więzienie. Sąsiedzi zgłosili, że właściciel suczki jest w stosunku do niej agresywny, nie zapewnia suczce ruchu, traktuje ją jak mebel. Nasza Asia stanęła na rzęsach i udało jej się na szybko znaleźć dom tymczasowy dla suni, którą pojechała osobiście odebrać. Po zabraniu Elzy z domowego piekła sunia chłonęła świat wszystkimi zmysłami. Zachwycało ją wszystko po drodze do autobusu – kałuże, zwiędłe liście, mokra trawa. Mimo złego traktowania, Elza nie straciła umiejętności radosnego przytulania się do człowieka, merdania ogonem, miłosnego zaglądania w oczy. Sunia została zaszczepiona i odrobaczona (nigdy wcześniej nie była u weterynarza) oraz, jak nieco ochłonie – wysterylizowana.

Elza ma 3 lata, jest miła, inteligentna, bardzo radosna, wysokość poniżej kolana.Powoli szukamy dla niej domu, w którym ktoś jest, a nie tylko bywa przelotem. Sunia potrzebuje człowieka,  jest spragniona ruchu, spacerów, światła i słońca. Sierść szorstka, zadbana (przez sąsiada), ogon długi. Ogólnie okaz zdrowia 🙂

27 lutego 2017 r.

Elza zamieszkała w stałym domu.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 730 731 126