Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Ina, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo14 stycznia 2017 r.

Ina jest młodą, około 2-3 letnią suczką w typie owczarka. Jest bardzo aktywna i towarzyska, uwielbia długie spacery w lesie, podczas których ma szansę zaspokoić swoje naturalne potrzeby. W kontaktach z innymi psami jest zawsze przyjazna, umie się komunikować i bawić. Ina ładnie chodzi smyczy, chociaż zdarza się jej czasem zapomnieć i trochę pociągnąć. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, jest towarzyska, chętna zarówno do wspólnych aktywności, jak i leniuchowania. Bez problemu może zamieszkać w domu z innym psem, najlepiej jednak aby był to pies spokojny i pewny siebie. Obecnie Ina mieszka w jednym domu z Tamim, z którym bardzo dobrze się dogaduje. Szukamy dla niej domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie Ina będzie mogła chodzić na wartościowe i relaksujące spacery. Ina jest zdrowa, odrobaczona, wysterylizowana, posiada aktualne szczepienia. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna. Pies nie zostanie wydany do życia na dworze, w kojcu lub na łańcuchu.

24 marca 2017 r.

Ina nie czekała długo na swoje miejsce na ziemi. Skradła serca nowych opiekunów już podczas pierwszego spotkania i nie pozostawiła im miejsca na żadne wątpliwości. Pokochali ją z całą mocą, a ona z pewnością odwzajemni to uczucie tak, jak tylko pies potrafi.


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726