Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Kenny, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo4 maja 2017 r.

Kenny jest młodziutkim, ok. 1,5 rocznym, terierkowatym kawalerem przywiezionym niedawno do przytuliska znajdującego się pod naszą opieką. Jest póki co pieskiem nieśmiałym, w którym chęć poznania świata i nowych ludzi miesza się z niepewnością. Pokazujemy mu, że nie ma powodów do obaw, że ani ludzie, ani świat już mu nie zagrażają. Kenny bardzo dobrze reaguje na inne psy, jest zainteresowany zawieraniem nowych znajomości i w ich towarzystwie nabiera większej pewności siebie. Widać, że czas działa na korzyść Kenny’ego, wystarczyły 2 wizyty w przytulisku i Kenny wyszedł z nami i innym psem na spacer. Kenny jest bardzo wesoły, uśmiechnięty i spragniony kontaktu z człowiekiem. Dom dla Kenny’ego musi znajdować się w spokojnej okolicy, z jak najmniejszą liczbą wrogich bodźców, aby chłopak mógł spokojnie funkcjonować, nie obawiając się o swoje bezpieczeństwo. Kenny zasługuje na troskliwych, delikatnych i empatycznych opiekunów, którzy pomogą mu funkcjonować w świecie, dając mu oparcie i poczucie bezpieczeństwa. Piesek jest zdrowy, został odrobaczony i zabezpieczony przed kleszczami i pchłami, zaszczepiony, a przed adopcją zostanie wykastrowany. Kenny znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

28 maja 2017 r.

 Nieśmiałość przełamana! Kenny zalotnie spojrzał na swoją nową Panią i nie pozostawił jej złudzeń już przy pierwszym spotkaniu. Po krótkim namyśle zapadła jedyna słuszna decyzja i od kilku dni chłopaczek jest mieszkańcem pięknej okolicy, chodzi na spacery do lasu i nad jezioro, bryka po ogrodzie i sypia już nie na słomie, a na wygodnym posłaniu. Bardzo dziękujemy! Tym bardziej, że to nie pierwszy pies z naszej fundacji w tej rodzinie <3

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047