Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Lusio, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo30 września 2016 r.

Lusio to przeuroczy, niewielkich rozmiarów piesek o ślicznych, lśniących, pełnych nadziei oczach. Jego wiek został określony na 1,5 roku. To piesek bardzo delikatny i wrażliwy. Kilka spotkań musieliśmy go przekonywać, że ludzie są fajni i nie spotka go już żadna krzywda. Lusio bardzo ładnie chodzi na smyczy, jednak prawdziwą radość sprawia mu wyjście na wybieg, gdzie może biegać luzem. Kocha biegać, brykać, bawić się. Lusio trochę się obawia obcych ludzi, musi mieć czas, żeby kogoś poznać i mu zaufać. Szukamy dla niego ludzi spokojnych, pełnych ciepła i uczuć, których Lusiowi bardzo brakuje. Widać po nim, że dużo w swoim krótkim życiu przeszedł, mimo tego jest niezwykle radosny i pogodny. Lusio bardzo potrzebuje kochającego domu, najlepiej domu z ogrodem w spokojnej okolicy, ponieważ miejski hałas może stanowić dla niego zbyt duże wyzwanie. Lusio jest zdrowy, został odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany. Ten kochany maluch wniesie wiele radości do domu, w którym zamieszka.

9 grudnia 2016 r. 

Lusio na szczęście nie czekał długo i zamieszkał w domu tymczasowym, w którym jest bardzo grzeczny. Zachowuje czystość, nie niszczy, zostaje sam. Śpi całą noc, a rano radośnie wita swoich opiekunów. Lusio bardzo lubi inne psy, bez przeszkód może zamieszkać w domu z innymi, miłymi psami. Lusio jest też bardzo delikatny dla dzieci. Dla Lusia największe wyzwanie stanowią wizyty u weterynarza oraz jazda samochodem, choć te znosi coraz lepiej. Bardzo dziękujemy Pani Emilii i Panu Marcinowi za przygarnięcie Lusia na dom tymczasowy. Mamy nadzieję, że wkrótce znajdzie się ktoś, kto zakocha się w Lusiu na zawsze.

5 lutego 2017 r.

 

Wesoły Lusio w dalszym ciągu czeka na swoich nowych opiekunów. Oczekiwanie umilił sobie sesją zdjęciową, której efekty podajemy do publicznej wiadomości. Lusio jest wdzięcznym, energicznym pieskiem lubiącym towarzystwo ludzi. Mamy nadzieję, że już niedługo odnajdzie go jego nowa rodzina.

13 lutego 2017 r.

Nasz kochany Lusio już w domu stałym! Zamieszkał z kochającą rodziną w towarzystwie suczki – rezydentki i ma już pełne prawo zostawić przeszłość za sobą. Bardzo się cieszymy i dziękujemy nowej rodzinie Lusia, za danie mu szansy i przygarnięcie młodzieńca pod swój dach.

 

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Lusia: https://goo.gl/photos/7NX8n4WFQJtaWbdL7

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047