Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Manabu, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo19 stycznia 2017 r. 

Manabu to uroczy 7-miesięczny kocurek, który przybłąkał się do Pani, która nam go zgłosiła. Ze względu na dużą ilość kotów już u siebie poprosiła nas o pomoc w znalezieniu domu dla tego uroczego gentelmena. Jej kotu nie specjalnie przypadł Manabu do gustu. Był przez niego przepędzany… mimo że nasz nowy podopieczny nie szukał konfliktu. To nie było miejsce dla niego. Szukamy dla niego domu tymczasowego i oczywiście stałego.

Manabu (z domu Wiesiek) lubi kontakt z człowiekiem. Chętnie przychodzi na głaskanie. Ładnie korzysta z kuwety. Jest odrobaczony i zaszczepiony. W domu z pewnością pokaże cały wachlarz swoich zalet. Kto podaruje mu choćby dom tymczasowy? W tym tygodniu ma trafić do naszej kociarni, a niezmiernie ucieszylibyśmy się od razu ominął ten etap i trafił do domowych warunków.

7 marca 2017 r. Manabu zamieszkał dziś w domu tymczasowym. Liczymy, że szybko się odnajdzie w nowym miejscu. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie stały dom.

13 kwietnia 2017 r.

Manabu z pozoru może wydawać się strachliwym kotem. W relacjach z człowiekiem utrzymuje nieco dystans, ale łatwo można zachęcić go do zabawy. Zostawiony sam bez problemu potrafi zająć się sobą. Manabu jest ciekawski każdego przedmiotu i kąta. Z wielkim zainteresowaniem obserwuje też co dzieje się za oknem. Drobne pozostawione na stoliku rzeczy z pewnością przyciągną jego uwagę. Uwielbia wyciagać z kubków woreczki po herbacie. Sprawia mu to wielką frajdę. W kuchni zmienia się o 180 stopni, wtula się w nogi, miałczy i zaczepia łapką. Głaskany od razu zaczyna mruczeć, a kiedy ktoś nie wierci się za dużo w nocy zasypia w nogach. Manabu potrzebuje spokojnego i radosnego domu, w którym mógłby się wybawić, a zarazem czuć bezpiecznie. Z pewnością przy odrobinie cierpliwości otworzy się na nowych opiekunów. Kto podaruje mu dom?

4 czerwca 2017 r.

Manabu w piątek (26 maja) pojechał do stałego domu. Nie pojechał do zupełnie obcej mu osoby tylko do rodziców dziewczyny, która była dla niego domem tymczasowym. Jej rodzice mieli okazję go poznać, ponieważ Weronika (dom tymczasowy) na święta zabrała go do swojego rodzinnego domu. Chłopak przypadł do gustu i zapadła decyzja o adopcji.

Manabu odnalazł się bardzo dobrze. Jest lekko wystraszony, ale bez problemu buszuje po domu i przychodzi się miziać. Czasem (jak to on) ma jakieś zrywy, kiedy ktoś zrobi nagły ruch. Cieszymy się, że udało mu się znaleźć szczęśliwy dom.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404