Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Niki, pies do adopcji, Poznań, dopiewo6 grudnia 2017 r.

NIKI  (piesek)

Pilnie szukamy domów tymczasowych lub stałych dla 7 szczeniaczków, które przebywają w fatalnych warunkach. Te malutkie dzieci to szkieleciki obleczone skórą, zmarznięte i przerażone. Mają 2,5 miesiąca, są maleńkie – ważą ok. kilograma. Ich mama to mała sunia, mieszkająca w kojcu, w błocie po kolana i rozpadającej się, lichej budzie. Znajdują się ok. 120 km od Poznania i bardzo chcielibyśmy je przywieźć, ale nie mamy dokąd. Na cito szukamy domów, one nie przeżyją w takich warunkach, zwłaszcza w takim zimnie. Szczeniaczki docelowo będą małymi pieskami (ok. 6 kg). Zostały przez nas odrobaczone, odpchlone, zaszczepione po raz pierwszy, posiadają książeczki zdrowia. Błagamy o domy dla nich. Ich mamę również chcielibyśmy zabrać, jednak najpierw musimy zabrać szczenięta. Zdajemy sobie sprawę, że wspólny dom tymczasowy dla całej siódemki, to bardzo śmiałe marzenie, ale dziś są Mikołajki, więc nic nie stoi na przeszkodzie by marzyć. Oczywiście można je rozdzielić, bardzo liczymy, że uda nam się je umieścić po 2, 3 szczeniaczki, a kochające domy stałe byłyby czymś cudownym. Są trzy dziewczynki – Megi, Misi i Mimi (na białym kocyku) oraz 4 chłopców – Niki, Napi, Nino i Nuni (na różowym kocyku). Na ten moment trudno cokolwiek powiedzieć o ich charakterach, maluszki wtulają się od razu w człowieka w poszukiwaniu ciepła i bezpieczeństwa.

Niki znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

23 grudnia 2017 r.

Niki nie martwi się już o przyszłość, dorasta bowiem pod okiem kochających opiekunów w nowym domu. Nie sprawia żadnych problemów, jest grzecznym szczeniaczkiem, szybko uczącym się samodzielności i wszystkiego tego, co wiąże się z dorosłym życiem. Doskonale sprawdza się jako towarzysz codziennych aktywności, lubi czytać książki, wylegiwać się na miękkich posłaniach i chodzić na relaksujące spacery. Tak Nikiemu, jak jego nowej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego na przyszłość!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047