Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Tami, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo14 stycznia 2017 r.

Tami to młody, bardzo sympatyczny pies, dla którego szukamy nowych, kochających opiekunów. Ma około 2-3 lat. Jest psem towarzyskim i spokojnym, choć trochę nieśmiałym przy pierwszym kontakcie. Ma mnóstwo energii, którą lubi spożytkować podczas długich spacerów i spotkań z innymi psami, z którymi bardzo ładnie się komunikuje. Tami grzecznie i spokojnie chodzi na smyczy. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, w której nie będzie narażony na nadmiar bodźców i hałasu. Najlepiej, gdyby miał codzienny dostęp do terenów zielonych, takich jak łąki lub las, gdzie będzie mógł chodzić na spokojne, relaksujące spacery. Tami może zamieszkać z innymi psami, obecnie mieszka w domu tymczasowym z suczką Iną, z którą bardzo dobrze się dogaduje. Tami jest psem zdrowym, odrobaczonym, zaszczepionym przeciwko wściekliźnie i wykastrowanym. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna. Pies nie zostanie wydany do życia na dworze, w kojcu lub na łańcuchu.

28 kwietnia 2017 r.

Na samą majówkę do nowego domu pojechał Tami, pies o niezliczonych zaletach. Delikatny i wrażliwy, mądry i grzeczny, a przy tym pełen życia i młodzieńczej energii motywującej go do działania. Taki pies to skarb, więc jednocześnie dziękujemy, gratulujemy i trochę zazdrościmy nowej rodzinie Tamiego.;) Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726