Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Alan, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo10 sierpnia 2018 r.

Alan ma około 3-4 lat. Jest bardzo przyjazny, chociaż na razie lekko onieśmielony. Na spacerach powoli nabiera odwagi i zaufania do ludzi. Idealny dom dla Alana powinien znajdować się w spokojnej okolicy, z dala od tłumów i ulicznego hałasu. To bardzo fajny i kochany pies. Jesteśmy przekonani, że przy wsparciu, cierpliwości i ogromnej ilości czułości (!) Alan szybko otworzy się i obdaruje swojego nowego opiekuna szczerą miłością. Mamy nadzieję, że ten przeuroczy piesek nie będzie musiał długo na to czekać!

 

14 października 2018
Nasz milusiński przystojniaczek w pełni wykorzystał swój naturalny urok i nie musi już mieszkać w przytuliskowym boksie. Nie tracił czasu i od razu przy pierwszym spotkaniu skradł serca swoich nowych opiekunów, którzy nie musieli długo się zastanawiać przed podjęciem decyzji o zabraniu go do siebie do domu. I w ten oto sposób Alanek został współlokatorem naszej byłej podopiecznej Bejbi (w nowym domu Abi), z którą szybko złapał wspólny język. Psy czują się ze sobą bardzo dobrze, chętnie spędzają razem czas, tak w domu, jak i na spacerach, a nowi opiekunowie nie mają wątpliwości, że przygarnięcie Alana było bardzo dobrą decyzją! My jesteśmy tego samego zdania i z całego serca dziękujemy za uratowanie aż dwóch psów z naszej fundacji!

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972