Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Beemka, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 czerwca 2018 r.

Kilka dni temu, podczas łapanki dorosłych kotek na terenie giełdy w Przeźmierowie wyrosła spod ziemi mała miaucząca kulka, która demonstracyjnie domagała się głasków od osłupionych wolontariuszek. Z reguły takie małe bąble dorastające bez człowieka boją się ludzi i wszystkie koty łapane do tej pory na giełdzie, trzeba było łapać na klatkę łapkę. A to małe odważne coś samo pchało się na ręce.:D (i jak widać na zdjęciu rozdaje buziaki! na przemian z łobuzowaniem)
Mała jest u nas na kwarantannie. Na imię ma Beemka. Ma 2 miesiące. Została odrobaczona. Jeśli nie wykluje się żadne choróbsko (odpukać!), za 2 tygodnie będzie szczepiona i … fru do domku. Kolejki już mogą się ustawiać.:)

Przypominamy, że szukamy dla naszych kotów domów niewychodzących z zabezpieczonymi balkonami/tarasami/oknami lub wychodzących w okolicach odległych od ruchliwych ulic, bezpiecznych.

9 lipca 2018 r.

Tutaj jest idealny przykład jak kończy się tymczasowanie. Magdalena Olejniczak wzięła ja do siebie i w obliczu perspektywy oddania tego małego nicponia dojrzała do decyzji, że musi z nią zostać już na stałe. Beemka kocha wodę i uwielbia broić… poznaje świat – trudno ją o to wynić. Na zdjęciu jedno z jej dzieł zniszczenia. Długo młoda nie musiała czekać na swoje miejsce. Zobaczcie tylko na zdjęcia. Ciężko jej nie pokochać.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.