Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Beemka, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 czerwca 2018 r.

Kilka dni temu, podczas łapanki dorosłych kotek na terenie giełdy w Przeźmierowie wyrosła spod ziemi mała miaucząca kulka, która demonstracyjnie domagała się głasków od osłupionych wolontariuszek. Z reguły takie małe bąble dorastające bez człowieka boją się ludzi i wszystkie koty łapane do tej pory na giełdzie, trzeba było łapać na klatkę łapkę. A to małe odważne coś samo pchało się na ręce.:D (i jak widać na zdjęciu rozdaje buziaki! na przemian z łobuzowaniem)
Mała jest u nas na kwarantannie. Na imię ma Beemka. Ma 2 miesiące. Została odrobaczona. Jeśli nie wykluje się żadne choróbsko (odpukać!), za 2 tygodnie będzie szczepiona i … fru do domku. Kolejki już mogą się ustawiać.:)

Przypominamy, że szukamy dla naszych kotów domów niewychodzących z zabezpieczonymi balkonami/tarasami/oknami lub wychodzących w okolicach odległych od ruchliwych ulic, bezpiecznych.

9 lipca 2018 r.

Tutaj jest idealny przykład jak kończy się tymczasowanie. Magdalena Olejniczak wzięła ja do siebie i w obliczu perspektywy oddania tego małego nicponia dojrzała do decyzji, że musi z nią zostać już na stałe. Beemka kocha wodę i uwielbia broić… poznaje świat – trudno ją o to wynić. Na zdjęciu jedno z jej dzieł zniszczenia. Długo młoda nie musiała czekać na swoje miejsce. Zobaczcie tylko na zdjęcia. Ciężko jej nie pokochać.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.