Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Carmen, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 czerwca 2018 r.

Nasza najnowsza podopieczna to około 3-letnia suczka o imieniu Carmen. Jak to zwykle bywa, nic nie wiemy o jej przeszłości, ale po jej zachowaniu i kondycji możemy wnioskować, że wiodła wcześniej nieciekawe życie. Sierść na klatce piersiowej ma wytartą do samej skóry, co sugeruje, że była wcześniej przypięta do krótkiego łańcucha, który zaplątany między przednimi łapami powodował ogromny dyskomfort i wycieranie naturalnej okrywy włosowej. Trudno sobie wyobrazić, jak bolesne i niewygodne musiało to być dla tej małej suczki. Carmen to bardzo delikatna istota, nieufna w stosunku do obcych, jednak bardzo zainteresowana człowiekiem i chętna, aby otworzyć się i znowu zaufać. Potrzebuje dużo czułości, ciepła i cierpliwości, co pozwoli jej spojrzeć na świat z większym optymizmem i pewnością. Na spacerach jest bardzo grzeczna, zarówno w stosunku do opiekunów, jak i spotykanych psów, tak małych, jak i dużych. Carmen jest psem zrównoważonym i miłym dla otoczenia, podejrzewamy zatem, że bez problemu może zamieszkać w domu, w którym żyją już inne zwierzęta. W oczach tej uroczej suni widać mądrość i spokój, które sprawią, że Carmen będzie idealną życiową towarzyszką. Szukamy dla niej domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do atrakcyjnych dla psa terenów spacerowych. Suczka jest zdrowa, zaszczepiona i zabezpieczona przeciwko pasożytom.

11 października 2018

Carmen to kolejna szczęściara, która nie będzie musiała spędzać zimy w przytulisku, a zamiast tego będzie spać i odpoczywać w cieple na wygodnym posłaniu. Dziewczynka błyskawicznie przystosowała się do nowych warunków i po kilku dniach w nowym domu zachowuje się tak, jakby mieszkała w nim od zawsze. Od pierwszej chwili Carmen nie sprawiała problemów w domu, potrafi grzecznie zostać sama i akceptuje panujące w domu zasady. Na spacerach jest tak samo grzeczna, jak w domu, więc właściwie można śmiało stwierdzić, że ktoś trafił na mały psi ideał ???? Dziękujemy!

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972