Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Demi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo26 lutego 2018 r.

Pod koniec zeszłego tygodnia skontaktował się z nami Pan, który niestety z powodu choroby do niedzieli musi stawić się w szpitalu. Sprawa dla niego i tym samym dla nas nie jest łatwa, ponieważ Pan nie ma komu oddać pod opiekę swojej ukochanej 7 miesięcznej suni. Myśleliśmy, że to kolejny przypadek, w którym ludzie po prostu nie chcą już psa. Jest jednak inaczej… Właściciela i sunię łączy silna więź, która teraz musi zostać przerwana. Demi jest niedużą, śliczną i bardzo towarzyską istotą. Potrafi chodzić na smyczy, jest zadbana i zna niektóre podstawowe komendy. Obecny właściciel wypowiada się o niej bardzo czule i z trudem znosi konieczność rozstania z nią. Bardzo prosimy o pomoc, zachęcamy również do kontaktu – wspólnie na pewno uda nam się znaleźć dom tymczasowy dla tej uroczej suni!

4 marca 2018 r.

Magia internetu po raz kolejny o sobie przypomniała! Dzięki ogromnemu zainteresowaniu, jakim cieszył się post dotyczący sytuacji Demi, udało nam się dotrzeć do wielu ludzi, którzy zgłosili chęć pomocy i możliwość przygarnięcia suni chociażby do domu tymczasowego. Była wśród nich również rodzina szukającego od jakiegoś czasu swojego czworonożnego przyjaciela. Ich serca zabiły szybciej na widok zdjęć Demi, a po wspólnym spacerze, który odbyliśmy przy trzaskającym mrozie, nie mieli już wątpliwości, że to właśnie ona jest im pisana. Po kilku dniach Demi zamieszkała już ze swoją nową rodziną, została otoczona wielką troską i uczuciem, dzięki czemu bardzo szybko aklimatyzuje się w nowym otoczeniu. Serdecznie dziękujemy za przygarnięcie tej mądrej i uroczej suczki!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972