Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

FILO-PROFIL10 września 2018

Filo jest pięknym i wyjątkowo uroczym wielbicielem spacerów i miłośnikiem przyrody. Ma około 5 lat i jest psem w typie ras gończych. Gdy trafił do przytuliska był bardzo wystraszony, ale dosłownie kilka spotkań z wolontariuszami wystarczyło, żeby poczuł się pewniej i bezpieczniej. Obecnie Filo jest fajnym, ciekawskim i uśmiechniętym psem, który bardzo chętnie wychodzi na spacery, lubi towarzystwo ludzi i innych psów. Jest kolejnym przykładem na to, jak bardzo pies potrafi się zmienić, jeśli tylko ktoś będzie dla niego miły. Filo bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia pieszczoty i czas spędzany poza kojcem, natomiast źle znosi życie w przytulisku i samotność. Cierpi, gdy wolontariusze wracają do domu, a on musi zostać sam w klatce. Filo to młody, przemiły pies, który wniesie dużo pozytywnej energii do swojego nowego domu. Jest zdrowy, został odrobaczony oraz zaszczepiony, przed adopcją zostanie wykastrowany.
18 listopada 2018

Z radością możemy poinformować, że nasz uroczy rudzielec nie musi już męczyć się w przytuliskowym boksie i martwić o swoją przyszłość. Los uśmiechnął się do niego i sprawił, że na jego drodze pojawili się ludzie gotowi otoczyć go należytą troską i opieką. Filo mieszka już w swoim nowym domu, w którym szybko poczuł się jak u siebie. Bardzo dziękujemy za przygarnięcie tego wesołka i podarowanie mu nowego życia!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972