Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kofik, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo6 sierpnia 2018 r.

Podobno białe skarpetki w kropki są bardzo modne w tym sezonie! Tak przynajmniej twierdzi Kofik. Ten uroczy, młodziutki (niespełna roczny) dżentelmen bardzo lubi towarzystwo człowieka. Na spacerach ciągle zaczepia wolontariuszy i jest pełen energii! Dobrze dogaduje się też z innymi psami. Szukamy dla Kofika dobrego domu, z ludźmi którzy zapewnią mu dużo ruchu i miłości. Kofik powinien zwrócić uwagę wszystkich miłośników mikropiesków 🙂 to prawdziwe maleństwo, waży tylko ok. 3 kg. Dla tego wyjątkowego maluszka szukamy równie wyjątkowych ludzi! Kofik powinien zamieszkać w spokojnej okolicy, szukamy dla niego domu bez małych dzieci.

 

30 września 2018
Małe jest piękne. Ta stara prawda ponownie potwierdziła się w przypadku naszego podopiecznego i aż prosi się, aby dopisać do niej drugą część zdania brzmiącą: „i szybko trafia do domu stałego”. Kofik zdążył wyjechać z przytuliska zanim zaczęliśmy poważnie myśleć o nadchodzącej zimie i szybciutko zadomowił się u swojej nowej rodziny. Dostał od losu bardzo troskliwych, opiekuńczych ludzi, duży dom w ładnej, podmiejskiej okolicy blisko lasu i towarzystwo sympatycznych kotów, które nad wyraz gościnnie potraktowały nowego mieszkańca. Kofik czuje się świetnie w nowym domu, a jego nowi opiekunowie od samego początku nie mieli z nim najmniejszych problemów. Dziękujemy za przygarnięcie naszego mikropieska!

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972