Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Kuba, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo18 października 2017 r.

Kilka dni temu w przytulisku pojawił się nasz nowy podopieczny. Kuba jest kilkuletnim psem w typie owczarka niemieckiego, który błąkał się po terenie naszej gminy. Mocno wierzyliśmy w to, że ktoś szuka Kuby i szybko odbierze go z boksu, jednak stało się inaczej i tym samym Kuba zasilił szeregi psich podopiecznych naszej fundacji. Od samego początku zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, jest miłym psem, przyjaźnie nastawionym do ludzi, chętnie spędzającym czas w lesie i na łąkach, lubiącym spacerować i relaksować się na świeżym powietrzu. Szukamy dla niego dobrego domu w spokojnej okolicy, gdzie będzie mógł odpocząć po schroniskowych trudach i zaznać normalnego, ustabilizowanego życia. Najlepiej by było, gdyby Kuba zamieszkał w domu z ogrodem w miejscu z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mógł chodzić na regularne, codzienne spacery. Kuba znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Pies nie zostanie wydany do życia wyłącznie na dworze, w kojcu lub na łańcuchu przy budzie. Kuba jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym.

25 lutego 2018 r.

Kuba po niedługim pobycie w przytulisku pojechał już na szczęście do swojego domu. Szybko zaaklimatyzował się w nowych warunkach, zaakceptował psią rezydentkę i nabrał zaufania do swoich opiekunów. Kuba okazał się świetnym towarzyszem. Chętnie uczestniczy w życiu rodzinnym, bez problemu znosi podróże samochodem, dzięki czemu wyjeżdża również na krótsze i dłuższe wycieczki. Życzymy wszystkiego dobrego Kubie i jego nowej rodzinie!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726