Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Lotti, pies do adopcji,Poznań, Dopiewo1 czerwca 2018 r.

Ta przepiękna sunia Lotti trafiła do nas z interwencji. Żyła w skrajnie złych warunkach razem z drugim psem oraz innymi zwierzętami. Jest suczką około roczną, bardzo wesołą i towarzyską. Jak na młodą damę przystało bardzo ładnie chodzi na smyczy oraz umie zachować spokój. Lotti w związku ze swoim młodym wiekiem ma jeszcze od czasu do czasu zachowania szczenięce. Lubi się bawić z innymi psami, ale przede wszystkim liczy się dla niej obecność człowieka. Szukamy dla niej domu, w którym zapomni o tym, gdzie przyszło jej wcześniej żyć. Lotti bardzo lubi długie spacery po lesie, doskonale się wtedy wycisza i czerpie ogromną radość z czasu spędzonego na łonie natury. Szukamy dla niej kochającego domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mogła chodzić na regularne, wartościowe spacery. Lotti jest odrobaczona, zaszczepiona i zabezpieczona przed kleszczami. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

1 lipca 2018 r.

Z radością informujemy, że Lotti mieszka już w nowym domu! Miała dużo szczęścia i nie musi już męczyć się w ciasnym boksie, zamiast tego korzysta z domowych wygód, codziennych spacerów i towarzystwa przeznaczonych jej ludzi. Mała świetnie zachowuje się w domu, opiekunowie nie mają z nią żadnych problemów i cieszą się z jej obecności w swoim życiu. Z całego serca dziękujemy za adopcję Lotti i mocno trzymamy kciuki, żeby życie z nią było samą radością.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047