Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Milusia, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo16 kwietnia 2018 r.

Milusia to maleńka, 5 kg sunia w typie pinczerka. Jest pieskiem delikatnym i uczuciowym. Pragnie być blisko człowieka i spędzać z nim czas. Obecnie mieszka w domu tymczasowym, w którym jest bardzo grzeczna: zachowuje czystość, zostaje sama, niczego nie niszczy. Jest bardzo kulturalna, nie jest szczekliwa, jest bardzo miła dla gości. Milusia bardzo ładnie dogaduje się z psami i kotami. Bez problemu może zamieszkać w domu z innymi, miłymi czworonogami. Jakiego domu dla niej szukamy? Najlepszego 🙂 a oprócz tego, ze względu na jej malutkie rozmiary, szukamy domu bez małych dzieci i osób, które dużo czasu spędzają w domu, żeby malutka nie musiała zostawać sama na długie godziny. Szukamy dla niej kochających i ciepłych ludzi, którzy poświęcą jej swój czas i dadzą poczucie bezpieczeństwa. Milka to młoda dziewczynka, ma około 4 lat, jest zdrowa, posiada aktualne szczepienia, przed adopcją zostanie wysterylizowana.

10 sierpnia 2018 r.

Milusia mieszka już w swoim nowym domu w towarzystwie zakochanych w niej po uszy ludzi! Wystarczyło kilka chwil podczas zapoznania, a decyzja była już podjęta i widać było, że nasza kruszyna w pełni akceptowała taki obrót spraw. Chętnie zatem spakowała swoją walizkę i wyruszyła, aby po raz ostatni zmienić adres zamieszkania. Po przeprowadzce szybko poczuła się jak u siebie i cieszy się już nowym, dobrym życiem. Nowi opiekunowie wypowiadają się o niej w samych superlatywach, bardzo ją kochają i zwyczajnie cieszą się, że Milusia z nimi zamieszkała. My również bardzo się cieszymy i dziękujemy za przygarnięcie tej fantastycznej istotki!Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047