Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Norman, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo3 września 2018 r.

Norman jest 3-letnim wesołym psem w typie labradora, a w swoim życiu już wiele przeszedł. Jako szczeniak znalazł się w schronisku. Po kilku tygodniach został adoptowany. Od tego czasu do niedawna wiódł spokojne życie w towarzystwie swojego człowieka. Niestety życie pisze różne historie. Dotychczasowy opiekun Normana sam potrzebuje obecnie pomocy, a w miejsce, do którego się wybiera nie może zabrać psa. Nie wiadomo też kiedy wróci i czy po powrocie będzie w stanie zapewnić Normanowi godne warunki. Stąd też zgłosił się do nas z prośbą o znalezienie dla jego towarzysza nowego, kochającego domu. Z uwagi na to, że obaj Panowie musieli opuścić dotychczasowe lokum zabraliśmy Normana do hotelu dla zwierząt, gdzie obecnie czeka na nowy dom, stały lub przynajmniej tymczasowy. Hotel to bowiem rozwiązanie bardzo przejściowe. Norman jest wesołym, energicznym psem. Zna podstawowe komendy, jest towarzyski, dogaduje się z innymi psami, lubi dzieci. Po prostu psi ideał 🙂 Przez ostatnie dwa tygodnie jego pobytu w hotelu dał się poznać jako wspaniały towarzysz zabaw. Jedyne czego mu obecnie brakuje to jego nowy człowiek.

27 października 2018

Norman na szczęście nie musiał długo czekać na kolejną szansę na dobre życie. Opuścił właśnie hotel dla psów, w którym spędził kilka ostatnich tygodni i z uśmiechem na pyszczku wprowadził się do swojego nowego domu. Poznał już wszystkie kąty w domu i w ogrodzie, i jak na razie zachowuje się doskonale, jak na kulturalnego młodzieńca przystało. Wiemy, że tak już zostanie i nie będzie sprawiał swojej nowej rodzinie żadnych kłopotów, bo to po prostu nie jest w jego stylu. Bardzo dziękujemy za adopcję Normana i życzymy wszystkiego najlepszego!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726