Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Nuka, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo6 marca 2018 r.

Niedawno dołączyła do nas Nuka – piękna suka w typie husky. Przy pierwszym spotkaniu była odrobinę nieufna, ale dosyć szybko poukładała sobie w głowie, że nie mamy wobec niej złych zamiarów. Z każdą naszą kolejną wizytą w przytulisku Nuka otwiera się coraz bardziej, pozwala delikatnie się głaskać i bardzo się cieszy na wyjście na spacer, podczas którego zachowuje się bez zarzutu – nie ciągnie na smyczy, przychodzi na zawołanie. Nie znamy historii Nuki, nie wiemy skąd przyszła i jak żyła, ale wiemy, co chcemy dla niej zrobić. Szukamy dla niej dobrego domu, w którym poczuje się w końcu dobrze: wyśpi się na wygodnym legowisku, dobrze zje, będzie chodzić na normalne spacery, a przede wszystkim będzie chciana i lubiana. Nie jest zresztą trudno ją polubić, Nuka ma przyjazne, ciepłe oczy i jest psem bardzo delikatnym oraz wrażliwym. Jest też bardzo spokojna i opanowana. Nuka ma ok. 7 lat, jest zdrowa, odrobaczona oraz posiada aktualne szczepienia. Mamy nadzieję, że nie będzie musiała długo siedzieć w przytuliskowym kojcu i szybko znajdzie się ktoś, kto podaruje jej dom z prawdziwego zdarzenia!
Nuka znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

6 kwietnia 2018 r.

Urok osobisty szybko otworzył Nuce drzwi do lepszego życia! Nie musiała długo siedzieć w przytuliskowej klatce i zamieszkała właśnie w prawdziwym, normalnym domu. Nie śpi już w budzie na słomie, ma za to do dyspozycji wygodne legowisko i właściwie każdą część podłogi, która przypadnie jej do gustu. W nowym miejscu błyskawicznie poczuła się, jak u siebie, jej pojawienie się było bowiem bardzo wyczekiwane przez wszystkich członków rodziny, którzy kilkakrotnie odwiedzali ją w schronisku, zabierając na spacery do lasu, podczas których nie szczędzili jej czułych słówek i głaskania. Dziękujemy za adopcję Nuki i życzymy wszystkiego dobrego na przyszłość!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972