Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Pepi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo23 lipca 2018 r.

To filigranowe maleństwo niedawno trafiło pod naszą opiekę. Sunia jest bardzo malutka, waży ok. 4-5 kg, jest delikatna i idealna do pokochania od zaraz! Nasza księżniczka bardzo PILNIE szuka domu tymczasowego, a najlepiej domu stałego. Pepi czeka korekcja wypadnięcia gruczołów trzeciej powieki, z którą nie możemy długo czekać, zwłaszcza w przytuliskowych warunkach. Zabieg nie może się odbyć dopóki Pepi nie opuści boksu i nie zamieszka w domowych warunkach. Pepi bardzo lubi długie spacery po lesie i łąkach, na których jest grzeczna i ładnie chodzi na smyczy. Ta urocza sunia dogaduje się z innymi psami i wszystko wskazuje na to, że również z kotami nie będzie mieć problemu. Ceni sobie spokój i ciszę, dlatego szukamy dla niej domu w okolicy spokojnej, pozbawionej ulicznego zgiełku i zamieszania. Pepi potrzebuje domu, w którym zazna dużo ciepła i miłości. Ma około 6 lat, jest odrobaczona, zaszczepiona oraz zabezpieczona przed kleszczami.

Pepi znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

8 września 2018 r.

Dzięki dobrym sercom po raz kolejny udało się pomóc potrzebującemu psu 🙂 Pepi opuściła przytulisko, pomyślnie przeszła planowany zabieg i dzisiaj cieszy się już nowym, spokojnym, wolnym od trosk życiem u boku swoich ludzi. Sunia okazała się zupełnie bezproblemowym, towarzyskim psem, który idealnie odnajduje się w domowych warunkach. Zachowuje się idealnie i jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Z całego serca dziękujemy za tę adopcję!

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972