Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

tutti200x20012 listopada 2018

Trzeba wiedzieć jak korzystać z życia! Tutti wie to doskonale! Biegi, skoki zabawa z psimi kumplami i przytulanie z człowiekiem! Tutti jest 4-5 miesięcznym chłopakiem, który wyrośnie na niedużego pieska, sięgającego do kolana. Obecnie Tutti przebywa w domu tymczasowym, w którym jest bardzo grzeczny i zachowuje czystość. Mieszka z dwoma innymi psami, z którymi świetnie się dogaduje. Jest psem bardzo żywym i kontaktowym. Uwielbia pieszczoty i zabawy ze swoimi obecnymi opiekunami. Ten uroczy maluch czeka z niecierpliwością na nową, kochającą rodzinę. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, w miejscu, gdzie będzie mógł chodzić na codzienne spacery, które wprost uwielbia. Jest odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany.

 

 

29 listopada 2018

Rezolutny młodzieniaszek Tutti mieszka już u siebie! Obserwując go i będąc pod wpływem jego niespożytej energii wiedzieliśmy, że kto, jak kto, ale on na pewno nie będzie musiał długo czekać na swój moment. Tak też się stało i Tuttiś zamieszkał ze swoją nową rodziną, w której oprócz zakochanych w nim ludzi mieszka też drugi pies, który podzieli się z maluchem życiowym doświadczeniem i pokaże co to właściwie znaczy być psem. Trzymamy kciuki za Tuttiego, a nowej rodzinie bardzo dziękujemy za przygarnięcie go do siebie!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972