Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

wendy200x20010 stycznia 2018 r.

Wendy jest około roczną suczką w typie owczarka niemieckiego. Została znaleziona na początku bieżącego roku, gdy błąkała się po ulicach podpoznańskiej wsi. Wendy była bardzo zadbana, dlatego liczyliśmy, że zgłoszą się po nią jej właściciele, co niestety się nie wydarzyło. Została pozostawiona sama sobie, a my dołożymy starań, żeby znaleźć dla niej nową rodzinę. Wendy jest pełna energii, chętnie chodzi na długie spacery do lasu i bardzo lubi bawić się z ludźmi. Zna również podstawowe komendy. Jej wielką zaletą jest miłość do ludzi, zawsze znajdzie czas na spacerze, aby przytulić się do wolontariuszy. Bezproblemowo dogaduje się z małymi i dużymi psami. Najlepiej by było, gdyby Wendy zamieszkała w domu z ogrodem w miejscu z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mogła chodzić na regularne, codzienne spacery.

Wendy znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjnych i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Wendy nie zostanie wydany do życia wyłącznie na dworze, w kojcu lub łańcuchu przy budzie. Wendy jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym.

23 marca 2018 r.

Szczęście uśmiechnęło się do Wendy i opuściła zimny, przytuliskowy boks. Pojechała do domu tymczasowego, w którym ma szansę zaznać spokoju, wyciszyć się i zacząć normalnie żyć. Zamieniła wyścieloną słomą budę na wygodne legowisko, nie będzie już musiała chronić się przed wiatrem i chłodem, w domu zawsze jest sucho, ciepło i spokojnie. Wendy to kochana i bardzo mądra sunia, wierzymy, że bardzo szybko się zadomowi i nie będzie sprawiać kłopotów swoim opiekunom. Bardzo dziękujemy za adopcję tej uroczej dziewczyny!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972