Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

zulu, pies do adopcji, poznań, dopiewo27 listopada 2017 r.

Zulu jest około 7-letnim, średniej wielkości kundelkiem. Jako malutki szczeniaczek został uratowany z ulic, po których błąkał się w towarzystwie ekipy zbieraczy złomu. Oprócz tego, że był bardzo zaniedbany, piesek miał również złamaną łapę, ale nikt się tym zupełnie nie przejmował – musiał sobie jakoś radzić. Po wyciągnięciu z tego koszmaru, Zulu został objęty opieką weterynaryjną, łapka została zoperowana, a piesek trafił do nowego domu. Niestety, po kilku wspólnie spędzonych latach, Zulu ten dom traci. Jego właściciele nie mogą już się nim zajmować, gdyż nie potrafią pogodzić jednoczesnej opieki nad psem i małymi dziećmi. Chcemy sprawić, aby Zulu zamieszkał w dobrym domu i został otoczony należytą opieką, tym razem już na zawsze. To bardzo miły, wrażliwy pies, który będzie wspaniałym przyjacielem i towarzyszem codziennych spacerów. Zulu zasługuje na drugą szansę na normalne życie, jest nauczony życia w domu, ceni sobie ciszę i spokój, uwielbia spacery i aktywność na świeżym powietrzu. Jest psem zdrowym, regularnie odrobaczanym, ma aktualne szczepienia i jest wykastrowany. Zulu znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

26 marca 2018 r.

Czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość, a osiągnie się to, czego się chce. Podejść do adopcji Zulu mieliśmy bez liku, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie i chłopak musiał cierpliwie czekać na swoją drugą szansę. Doczekał się jednak i dzisiaj mieszka już w swoim nowym domu, w którym bardzo szybko poczuł się, jak u siebie. Ogromna w tym zasługa pani Oli, która pokochała Zulaska jeszcze zanim zobaczyła go na żywo – to była miłość od pierwszego wejrzenia w zdjęcie. Ogromnie dziękujemy i mocno trzymamy kciuki!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726